16 czerwca 2015

SESJA, OBRONA, WYPROWADZKA, WYJAZD | CO U MNIE ?

HEJ !!

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o moim istnieniu !! Wiem, wiem, wiem... nie było mnie tutaj mnóstwo czasu !! Ale oczywiście nadeszła ta chwila, którą studenci doskonale znają czyli SESJA, o zgrozo...  Kończąc II rok studiów, myślałam sobie, że na III będzie lajcik... serio? myliłam się !! Egzamin po egzaminie, chcąc zdać wszystko w pierwszym terminie musiałam się trochę przyłożyć, na szczęście wszystko poszło po mojej myśli i tak, udało się zaliczyć wszystkie egzaminy w terminach 0 i terminie 1 :) Pozostał jeszcze tylko jeden egzamin, który mam nadzieję będzie tylko formalnością. Dodając do tego wszystkiego fakt, że jestem na III roku i mam obronę, oznacza tylko jedno, że oprócz sesji musiałam skupić się na poprawianiu pracy licencjackiej, z tym też w sumie szybko poszło ! Więc, teraz tylko czekać na termin obrony... Niestety moja uczelnia nie przejmuje się zbytnio tym, że MY studenci chcemy się szybko obronić i składać papiery na magisterkę... Opóźniają wszystko ile się da... No cóż... Taka szkoła... 

A no i jeszcze jakby tego wszystkiego było mało, to wyprowadzam się już niedługo z Krakowa. Z jeden strony się cieszę, ale z drugiej już się naprawdę przyzwyczaiłam do tego miasta i na pewno trochę będę tęskniła :) 

Po obronie od razu wyjeżdżam do Niemiec do pracy, ale mam nadzieję, że przed wyjazdem uda mi się kilka postów napisać ! Obiecuję! 

Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało! 

Aaaa i jeszcze jedno... Założyłam SNAPCHAT -----> stefansky93 

Zapraszam !! :)

E. <33 komentarze:

 1. Nie martw się... Żadna uczelnia nie rozumie studentów w tej kwestii:)))) Tak ich natura... Powodzenia na obronie!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życze powodzonka na obronie. Zazdroszczę wyjazdu do Niemiec, pomimo tego, że jedziesz do pracy ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie 3 rok był najtrudniejszy, a gdy wyprowadzałam się z Krakowa to się cieszyłam, a teraz tęsknię ;(

  OdpowiedzUsuń