19 czerwca 2015

PROJEKT DENKO

Cześć ! :) 

Na samym początku postu muszę Was poinformować, że zdałam już sesję!!  Teraz pozostało mi czekać na obronę :) Pomalutku również powracam z postami na bloga, bo powiem Wam szczerze, że się za tym stęskniłam !! 
Dzisiaj przychodzę z projektem denko, nie ma tego dużo bo ostatnio, bardzo opornie idzie mi wykańczanie moich produktów a na bieżąco kupuję jakieś nowości, ale nie chciałam czekać ponieważ niedługo się wyprowadzam i chce wyrzucić niezbędne rzeczy :) Pierwszymi zużytymi produktami są oczywiście moje ulubione chusteczki do demakijażu z Biedronki :) 


Drugą rzeczą jest mgiełka z Victoria's secret, którą mam już od bardzo bardzo dawna i żałuję, że się skończyła :( Bardzo fajnie utrzymywała się na ciele i przepięknie pachniała :) Moja miłość maseczka do włosów drożdżowa, po której moje włosy naprawdę zaczęły rosnąc ! Ale o tej maseczce będzie na pewno osobny wpis na blogu :) 


Żel pod prysznic od Balea, uwielbiam :)


Antyperspirant Invisible od Nivea, taki sobie przeciętniak. Fakt faktem nie zostawiał białych plam pod pachami, ale nie kupię już go więcej. 


Ziaja Intima czyli płyn do higieny intymnej. Bardzo lubię i już w zapasie mam większą butelkę :) 


Oczywiście moja niezawodna maskara z Lovely :) Nie będę się o niej rozpisywać, pewnie każda doskonale ją zna :) 


I na sam koniec płatki kosmetyczne z Auchana oraz Sephory. Zdecydowanie lubię te z Auchana :) 

I to by było na tyle :) Do kolejnego posta <3 

E. 


1 komentarz: